google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
20 Mayıs 2016 - Cuma 14:06 Bu haber 2481 kez okundu
 
SIKIŞAN TERÖRİSTLER BÖYLE KAÇTI!
Nusaybin'de devam eden operasyonlarda sıkışan PKK'lı teröristler böyle kaçtı...
ASAYİŞ Haberi
SIKIŞAN TERÖRİSTLER BÖYLE KAÇTI!

Nusaybin ilçesi merkezinde bölücü terör örgütü mensuplarınca kazılan çukur, kurulan barikat ve gizlenen bombalı tuzakları temizlemek ve vatandaşların can ile mal güvenliğini yeniden tesis etmek maksadıyla 14 Mart 2016 günü başlatılan sokağa çıkma yasağının ardından asker ve polis ekipleri tarafından sürdürülenoperasyonlar tüm hızıyla devam ediyor.

Operasyonlar kapsamında güvenlik kuvvetleri ile çatışmaya giren teröristler, bulundukları yeri terk ederek kaçarken bölgede bulunan bir zırhlı aracın kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde 2 teröristin yoğun ateş altına alınan bölgeden kaçtıkları görüldü. 

SIKIŞAN TERÖRİSTLERİN PANİK HALİ TELSİZE DE YANSIDI

Operasyonlarını aralıksız sürdüren güvenlik kuvvetleri bir yandan teröristlerin bulunduğu bölgeleri temizlerken, diğer yandan hem arama tarama faaliyetleri yürütüyor, hem de teröristlerin teslis konuşmalarını kaydederek ne yapmaya çalıştıklarını kestirmeye çalışıyor. Yapılan çalışmalarda bir teröristin konuşması güvenlik kuvvetleri tarafından çözüldü. Telsiz kestirmesine giren teröristin konuşmasında büyük bir panik olduğu görüldü. Panikten ne söylediği net anlaşılmayan terörist, 'El bombalarını yanlış yere götürmeyin, bahçeye götürün bahçeye', 'Oğlum vur, vur, vur', 'Kobraya taraf, kobraya taraf' şeklinde panik halinde bağırdığı tespit edildi. 

ÜLKEHABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nusaybinde, devam, eden, operasyonlarda, sıkışan, PKKlı, teröristler, böyle, kaç
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937